Slovenská firma Mgr. Július Čurgali – JCC na veletrhu WOOD-TEC představuje nabídku dveřních křídel na míru a kazet do exteriérových dveří včetně novinky – vchodových dveří BIMETAL určených do extrémních tepelných podmínek.

 

Slovenští specialisté na exteriérové dveře působí na českém trhu šest let. Spolupracují se stolařskými firmami, kterým dodávají vysoce odolné a na míru upravené sendvičové polotovary, buď celá křídla s rámem z masivního dřeva nebo výplňové kazety. „Stolař si objedná na míru zhotovený zateplený sendvič, vyrobí zárubeň a může rovnou montovat,“ popisuje majitel společnosti JCC Július Čurgali, proč jsou jeho výrobky oceňované a vyhledávané. Na českém trhu mu odbyt roste rychlým tempem, a to i díky prezentacím na veletrhu WOOD-TEC. „Vystavujeme tady podruhé a po první účasti nám prodej v České republice vzrostl o 40 procent. Letos tu máme i konkurenci a od stolařů slyšíme, že náš systém je lepší, takže předpokládáme nárůst o 70 procent,“ říká Július Čurgali. Jak dodává, návštěvnost je letos dokonce o něco vyšší, než očekával, takže je s účastí spokojen.

Vrstvené polotovary pro výrobu vchodových dveří lépe splňují současné nároky. Dveře si zachovávají tvarovou stálost, neprohýbají se ani nepraskají působením slunečního svitu. Mají vynikající tepelně izolační vlastnosti (třída A++) a jsou vhodné i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Izolační jádro je voděodolné a nenasákavé. Pro kazetový typ dveří je novinkou zvukově velmi dobře odizolovaná kazeta s korkovou výplní a premiéru v Brně mají vchodové dveře do extrémních podmínek. „Do módy jde černá barva s vysokým leskem, která se na slunci extrémně zahřívá. Ale naše třímetrové vchodové dveře nastříkané na černou barvu se neprohnou ani na jižní straně domu. Funguje zde bimetalový efekt, takže vnější strana se prohne, ale vnitřní zůstává v původním tvaru a perfektně izoluje,“ popisuje novinku Július Čurgali. Dveřní křídlo BIMETAL bylo certifikováno teprve před dvěma týdny a v Brně se zákazníkům představuje úplně poprvé.

Výrobky značky JCC jsou také designově atraktivní. Rámy dveřních křídel z masivního dřeva jsou na výběr v základních provedeních smrk, borovice, dub, meranti a modřín, ale na přání zákazníka i v dalších druzích dřevin. Do křídel je možné frézovat otvory pro vložení skel nebo kazet. Jejich rozměr je volitelný od 100 mm do 1300 šířky a od 500 mm do 3500 mm výšky, standardizované tloušťky se pohybují od 68 do 102 mm. Povrch dveřních kazet tvoří voděodolná překližka s okrasnou dýhou, jejíž povrch lze stejně jako u dveřních křídel barevně upravovat, a sortiment tvarů, barev a dekorů se nestále rozšiřuje.

 

 

Datum: 2.11.2017 17:15:00

Zdroj: WOOD-TEC aktuality