Společnost JCC je slovenská rodinná firma zabývající se hlavně výrobou a prodejem dřevěných polotovarů pro výrobce dřevěných oken a dveří.

Specializujeme se pouze na výrobu exteriérových sendvičových dveří a kazet (hlavně pro nízkoenergetické a pasívní stavby) a na prodej termo výplní, voděodolných překližek a jiných komponent vchodových dveří (polotovary na další zpracování). Tomu rozumíme nejlépe. 

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, kde jsme schopni nabídnout flexibilitu, iniciativu, zodpovědnost a kreativitu s vysokou úrovní služeb a výrobků. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci cítili důvěru ke svému dodavateli. Vycházíme z toho, že každý zákazník je jiný, má svoje priority a cíle. Proto ke každému přistupujeme individuálně a hledáme optimální řešení jeho potřeb. Pracujeme samostatně a iniciativně. Aktivně přicházíme s nápady, které můžou být zákazníkovi užitečné. Na základě zpětné vazby od našich zákazníků můžeme výrobky neustále inovovat a zdokonalovat. Kromě vývoje klademe velký důraz také na odbornost našich pracovníků, kteří pro Vás vyrábí dveře a kazety  na moderních, počítačem řízených CNC strojích. Díky tomuto přístupu Vám můžeme zaručit robustnost a nejlepší kvalitu našich výrobků. O čemž se již nejen na Slovensku a v České republice, ale po celé Evropě a také za velkou louží mohli přesvědčit stovky spokojených zákazníků. Naše výrobky můžete najít také na překrásném, ale velmi drsném Islandu, kde za našimi tepelně-izolačními panely tryská horký gejzír. :)

Našim snem je vybudovat firmu, která bude známá kvalitou svých výrobků po celém světě.

 

JCC vyrábí ze dřeva s logem PEFC

PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a nedřevní produkty lesa jsou vyráběny při dodržování nejvyšších ekologických, sociální a etických standardů. Díky této ekoznačce dokážou zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.